W związku z planowaną inwestycją Złotowskie TBS zwraca się z prośbą do wszystkich zainteresowanych zamieszkaniem w zasobach Towarzystwa, o wypełnienie ankiety zamieszczonej na stronach www.zlotowskietbs.pl oraz www.zlotow.pl 

Celem przeprowadzanych badan jest uzyskanie odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie pojawiają się przy realizacji inwestycji mieszkaniowych skierowanych do mieszkańców Złotowa. Chcemy uzyskać informacje na temat Państwa oczekiwań względem planowanych do budowy mieszkań, co pozwoli nam w maksymalnym stopniu zaspokoić potrzeby przyszłych najemców.

Badanie przeprowadzone będzie w dniach od 22 maja do 11 czerwca 2023r. - zapraszamy do odwiedzenia stron www.zlotowskietbs.pl oraz www.zlotow.pl i wypełnienie ankiety.

ANKIETA

dla zainteresowanych uzyskaniem mieszkania z zasobów Złotowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Złotowie

1. Czy obecnie mieszkają Państwo w Złotowie?
Wybierz opcję

2. Z ilu osób składa się Państwa gospodarstwo domowe?

Dorośli: *
Wypełnij to pole
Dzieci powyżej 18 roku życia *
Wypełnij to pole
Dzieci do 18 roku życia *
Wypełnij to pole
Łącznie liczba osób w gospodarstwie domowym *
Wypełnij to pole
3. W którym przedziale z poniżej przedstawionych mieszczą się miesięczne dochody brutto Państwa gospodarstwa domowego?
Wybierz opcję
4. Czy interesuje Państwa proponowany system budownictwa z wykupem udziału (partycypacji w kosztach budowy) w Złotowskim TBS?
Wybierz opcję
Jeżeli wybrano „NIE” proszę krótko podać przyczynę:
Wypełnij to pole
5. W jakim stopniu jesteście Państwo skłonni partycypować w kosztach budowy mieszkań Złotowskiego TBS?
Wybierz opcję
6. Obecnie zajmowane mieszkanie jest własnością:
Wybierz opcję
Wypełnij to pole
7. Jaki metraż mieszkania Państwa interesuje przy uwzględnieniu kosztów objęcia udziału, kaucji zabezpieczającej oraz przychodach miesięcznych?
Wybierz opcję
8. Czy Państwa zdaniem, w projektowanym budynku powinno znaleźć się ogólnodostępne pomieszczenie dla wózków dziecięcych oraz rowerów?
Wybierz opcję

Dziękujemy za wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Dane z ankiety zostaną wykorzystane wyłącznie dla celów przeprowadzenia analizy zapotrzebowania na mieszkania, których budowę planuje Złotowskie TBS Sp. z o.o. w najbliższych latach.

Uwaga: W celu ubiegania się o przydział mieszkań w ramach zasobów Złotowskiego TBS niezbędne jest złożenie wniosku o przydział lokalu mieszkalnego po ogłoszeniu naboru przez Towarzystwo, który podlegać będzie weryfikacji przez Komisję.