NOWE MIESZKANIA ZŁOTOWSKIEGO TBS JUŻ WKRÓTCE!

Niezwykle miło nam jest powiadomić, że zakończył się pierwszy etap nowej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez Złotowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy ul. Sienkiewicza. W ramach przedsięwzięcia powstanie 15 lokali mieszkalnych, budynek gospodarczy oraz zespół 5 garaży.

Na dzień 26 listopada 2020r. wykonano prace budowlane obejmujące stan surowy budynku mieszkalnego, montaż stolarki okiennej, wykonano budynek gospodarczy oraz zespół garażowy. Zaangażowanie realizacji całości przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego wynosi blisko 40%.

Obecnie trwają prace związane z wykonaniem więźby dachowej, instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej oraz prace wykończeniowe budynku gospodarczego oraz zespołu garaży.

Prace realizowane są zgodnie z założeniami przyjętymi w harmonogramie rzeczowo-finansowym, według którego zakończenie prac winno nastąpić do sierpnia 2021r.

W dniu 26 maja 2020r. rozpoczęto nabór wniosków o najem 14 lokali mieszkalnych w budynku planowanym do wybudowania na nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Sienkiewicza 2 w Złotowie stanowiących własność Złotowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. realizowanych przy udziale finansowym Gminy Miasto Złotów. Do dyspozycji przyszłych najemców udostępniono 9 lokali mieszkalnych o pow. ok 40 m2, 3 lokale mieszkalne o pow. ok 54 m2 oraz 2 lokale o pow. ok 63m2. Wszystkie mieszkania przekazane do najmu zostaną w stanie wykończonym, ponadto do każdego mieszkania przynależna będzie komórka o pow. ok 4 m2. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty Złotowskiego TBS zapraszamy do udziału w naborze. Szczegóły oraz dokumenty do złożenia w ramach naboru dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta w Złotowie pod linkiem:

https://www.zlotow.pl/Rusza_nabor_na_mieszkania_w_TBS_.html

Nabór trwa do dnia 15 czerwca 2020 r.